صفحه نخست  نحوه خرید   نحوه فعال کردن تماس با ما  سامانه پشتيبانی

 

راهنمای کامل پرداخت اینترنتی (اکانت هات فایل)

 شما از هر کارت بانکی که عضو شبکه شتاب باشند می توانید آنلاین خرید کنید..
در حال حاضر بانک ملت، ملی ، صادرات، کشاورزی، تجارت، پارسیان، سامان، اقتصادنوین، پاسارگاد، توسعه صادرات، صنعت و معدن
و سینا عضو شبکه شتاب می باشند.

مشخصات کارت های عضو شتاب :
کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.

کد CVV2 و تاریخ انقضا :
کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی (و به ندرت 4رقمی) مانند شمارۀ 16رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3رقمی حک شده است.
در کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16رقم شماره کارت حک شده است.
شمارۀ درج شده بر روی کارت های بانک سپه شمارۀ حساب است و شمارۀ کارت نیست. برای فهمیدن شمارۀ کارت سپه خود به شعبۀ صادر کنندۀ کارت خود مراجعه نمایید.
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است.

رمز اینترنتی :
شماره رمز اینترنتی، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. البته در موارد معدودی ممکن است رمز کارت با رمز اینترنتی یکی باشد. مثل برخی کارت های بانک سامان.
اگر رمز اینترنتی مربوط به کارت خود را نمی دانید، به یکی از شعب بانک خود مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید و بپرسید که آیا کارت بانکی شما قابلیت خرید اینترنتی را دارد یا خیر.
اگر کارت شما قابلیت خرید اینترنتی داشته باشد، احتمالاً برای دریافت رمز اینترنتی باید یکی از کارهای زیر را انجام دهید.
1- برخی از بانک ها مثل بانک سامان، پارسیان، اقتصاد نوین و ... معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند. در واقع هنگام تکمیل فرم افتتاح حساب یک گزینه برای فعالسازی رمز اینترنتی وجود دارد و اگر آنرا علامت زده باشید، فقط باید رمز اینترنتی خود را از شعبه بپرسید و یا فرم آن را مجدداً پر کنید.
2- اغلب بانک ها مثل بانک ملی، صادرات، ملت، پاسارگاد و ... امکان تعریف رمز اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. در نهایت کارت خود را با دستگاه ATM بانک خود چک کنید، شاید امکان تعریف رمز اینترنتی آن فعال شده باشد.
3-در برخی موارد نیز رمز اینترنتی و رمز دوم کارت  یکسان می باشد و شما می توانید از طریق رمز دوم کارت امکان خرید اینترنتی را داشته باشید.

 

خرید کارت شارژ ایرانسل و همراه اول | کارت تلفن خارج از کشور الو کارت | اکانت آپلودینگ |  اکانت مگاآپلود | رپیدشیر آنلاین
 اکانت لت ایت بیت  | اکانت هات فايل | اکانت فایل فکتوری پرمیوم | اکانت مدیافایر | اکانت فورشیرد |
اکانت نتلود| دپوزیت فایلز
 فروش خرید آنلاین و 24 ساعته اکانت های پرمیوم (قانونی) برای دانلود و آپلود فایل ها - نمایندگی رسمی  در ایران با پشتیبانی سریع